"Bayraq Meydanı" layihəmiz! Bu gün sizə nəhəng və ən məsuliyyətli işlərimizin birindən danışmaq istəyirik.
KEYFİYYƏT VƏ İNNOVATİV HƏLLƏRƏ ÖNƏM VERƏNLƏR ÜÇÜN Azərbaycanda tikinti və kənd təsərrüfatı üzrə fəaliyyət göstərən müəssisələr üçün yeni həllər təklif edən “Carsan” MMC kiçik və ya minimal büdcə ilə daha keyfiyyətli işlər görməyə imkan yaradır. Bu barədə daha ətraflı şirkətin direktoru Vüqar Ağayevin müsahibəsində.
2024-cü ilin fevral ayından iyun ayınadək Azərbaycan Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyi Bakıətrafı qəsəbələrdə əhalinin içməli su təchizatının yaxşılaşdırılması məqsədilə yeni layihə icra edib. Bu layihədə iştirak etdiyimizə görə Carsan kollektivi olaraq qürur hissi duyuruq. Ətraflı məlumat : Layihə çərçivəsində şirkətimiz tərəfindən 2500 metr 530 mm polad boru, 2845 metr 315-110 mm HDPE boru təchiz edilib quraşdırmışdır. Həmçinin onun daxilində hidrotexniki qurğular və quyular quraşdırılmışdır.

Our project "Flag Square"! We will tell you about one of our biggest and most responsible projects.
FOR CONFIDENTS OF QUALITY AND INNOVATIVE SOLUTIONS By offering new solutions for construction and agricultural enterprises in Azerbaijan, Karsan LLC makes it possible to perform work more efficiently with a small or minimal budget. Read more about this in the interview with the director of the company, Vugar Agayev
From February to June 2024, the State Water Resources Agency of Azerbaijan implemented a new project to improve drinking water supply to the population in Baku suburbs. As the Carsan team, we are proud to participate in this project. Detailed information: within the project, our company supplied and installed 2500 meters of 530 mm steel pipes, 2845 meters of 315-110 mm HDPE pipes. Hydrotechnical devices and wells are also installed inside it.